Bečovská botanická zahrada

Projekt na podporu tréninkových pracovních míst v Bečovské botanické zahradě

Díky podpoře z Operačního programu Zaměstnanost podporujeme tréninková pracovní místa v projektu „Živá zahrada“ reg. č. CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0016096.
Doba realizace projektu: 1.6.2020 – 30.11.2022

Cíl projektu:
Cílem projektu je zajistit pracovní praxi formou „prostupného zaměstnávání“ uplatnění cílových skupin na tréninkových pracovních místech až 9 měsíců a tím možnost lepšího uplatnění na trhu práce. Cílem je pro cílové skupiny zajistit pracovní příležitosti na venkově pro méně kvalifikované osoby do 30 let a nad 50 let, osoby vracející se na trh práce po mateřské dovolené, dlouhodobě nezaměstnané a s dalšími handicapy. V rámci projektu jsou zřízena 4 tréninková pracovní místa, které budou během dvou let obsazována cílovými skupinami, pro které bude následně hledáno stálé pracovní uplatnění.

Více informací získáte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 736 642 792
Plakát

Nejbližší události

Žádné události

Partneři a podporovatelé

Obnova Bečovské botanické zahrady, environmentální vzdělávání i volnočasové aktivity probíhají za podpory Karlovarského kraje. Dílčí projekty jsou spolufinancovány ze strany MŠMT, SFŽP, Karlovarského kraje, ÚVR ČSOP a MAS Kraj živých vod. Zaměstnanecká místa vznikají za podpory MPSV a ÚP.

karlovarsky kraj  

 

Zivy kraj-logo banner

 

logo clen UBZCR   BBZ 100 let-R
anna - orez   Kraj zivych vod-logo banner
kytkoptak zeleny    blizkprirode1
 
ZPPlogo

 

   
Stara Posta-logo banner

Home