Bečovská botanická zahrada

Projekt na podporu tréninkových pracovních míst v Bečovské botanické zahradě

Díky podpoře z Operačního programu Zaměstnanost podporujeme tréninková pracovní místa v projektu „Živá zahrada“ reg. č. CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0016096.
Doba realizace projektu: 1.6.2020 – 30.11.2022

Cíl projektu:
Cílem projektu je zajistit pracovní praxi formou „prostupného zaměstnávání“ uplatnění cílových skupin na tréninkových pracovních místech až 9 měsíců a tím možnost lepšího uplatnění na trhu práce. Cílem je pro cílové skupiny zajistit pracovní příležitosti na venkově pro méně kvalifikované osoby do 30 let a nad 50 let, osoby vracející se na trh práce po mateřské dovolené, dlouhodobě nezaměstnané a s dalšími handicapy. V rámci projektu jsou zřízena 4 tréninková pracovní místa, které budou během dvou let obsazována cílovými skupinami, pro které bude následně hledáno stálé pracovní uplatnění.

Více informací získáte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 736 642 792
Plakát

Nejbližší události

Žádné události

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Partneři a podporovatelé

Obnova Bečovské botanické zahrady, environmentální vzdělávání i volnočasové aktivity probíhají za podpory Karlovarského kraje. Dílčí projekty jsou spolufinancovány ze strany MŠMT, SFŽP, Karlovarského kraje, ÚVR ČSOP a MAS Kraj živých vod. Zaměstnanecká místa vznikají za podpory MPSV a ÚP.

karlovarsky kraj  

 

Zivy kraj-logo banner

 

logo clen UBZCR   BBZ 100 let-R
anna - orez   Kraj zivych vod-logo banner
kytkoptak zeleny    blizkprirode1
 
ZPPlogo

 

   
Stara Posta-logo banner

Home